Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elutaztam két hétre, de égve...

Elutaztam két hétre, de égve felejtettem a kis asztali lámpát, baj lehet?

Figyelt kérdés
Fel szokott melegedni hosszabb használatkor.
2019. dec. 21. 21:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
35%
Ha 2 hétig folyamatosan égni fog, simán lehet baj ha felmelegszik és szétrobban az égő.
2019. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Küldj oda valakit, hogy kapcsolja ki.
2019. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Az égő legyen a legkevesebb, ilyen kis pici égő való bele, akkorát gondolom nem robbanhat.


Odamenni nem tud senki sajnos, nincsen kulcsa senkinek.

2019. dec. 21. 21:28
 4/35 anonim ***** válasza:
36%

Persze, elektromos tűz is bármikor keletkezhet. Én alapból az egész lakás főkapcsolóját lekapcsolom, ha pár napnál tovább van távol a család.


Van valakinek pótkulcsa? Szólj, hogy menjenek el, kapcsolják le. Vagy ha nektek is kint van a biztosíték, azt lehet egy szomszéd is le tudja neked kapcsolni.

2019. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Az égő szétrobbanása után egyéb probléma lehet? Vagy csak szétrobban és kész?
2019. dec. 21. 21:28
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Most látom, mit írtál. Hát, akkor marad a biztosíték. Bérelt lakásról van szó? Főbérlőnek/tulajnak biztos nincs kulcsa?
2019. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

28-án tudnék hazamenni leghamarabb.

Most költöztem oda, a szomszédokat sajnos nem ismerem.

2019. dec. 21. 21:29
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Ezeknek az izzóknak, mint minden más elektromossággal működő terméknek, komoly minőségbiztosítási, érintés- és tűzvédelmi, stb. teszteken kell átmenniük. Ezek hatósági előírások, nélkülük nem lehet forgalomba hozni ezeket. Tehát ha csak nem valami harmadik világbéli ország illegális üzeméből származik az izzód, én azt gondolom, hogy nem lesz vele komolyabb gondod. A villanyszámlát leszámítva.
2019. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
A villanyszámlával számolok, de ha ilyen feledékeny vagyok, meg is érdemlem, hogy perkáljak.
2019. dec. 21. 21:32
 10/35 anonim ***** válasza:
70%
Ezt megette a fene. Na mindegy, majd írj 2 hét múlva, hogy mi történt.
2019. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!