Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy vékony laptopot/...

Szeretnék egy vékony laptopot/notebookot. Milyet vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan laptopot vagy inkább notebookot amin igazából filmeket,sorozatokat néznek és iskolai dolgokra is használnám.

Olyan 150000 forintot adnák érte.Dell,Hp-n és Lenovon gondolkodtam,de leginkább Dell-en mert az volt régebb és elég megbízható. Tudnátok segíteni, hogy milyet vegyek?Fő szempont nekem,hogy vékony legyen és megbízható.



2019. dec. 25. 10:25
 1/6 Szirty ***** válasza:
91%
Milyen észszerű, gyakorlati hasznát veszed annak hogy vékony?
2019. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat kéne hordozzam és a vékonyabb könyebb.
2019. dec. 25. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Üdvözletem én csak a Lenovo laptopot tudom ajánlani ugyanis ezek általában nagyon vékonyak megbízhatóak és eléggé erősek is tudnak lenni linkelek is egyet

[link]

amit az Alzanal írtak paramétereknel irtak kb két és fél cm magas és eléggé jó processzorral rendelkezik vagy egy terabájtos HDD vagy 128 GB os SSD kérhető hozzá. vagy 6. Generációs vagy 7. Generációs i3 processzorok közül kell választani.

2019. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo felejtős. Kegyetlen szar az anyaghasználat.
2019. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Sokat kéne hordozzam és a vékonyabb könyebb."


Akkor miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy könnyűt keresel?

Egy vastagabb 10"-os szerintem sokkal könnyebb mint egy vékonyabb 15"-os pl...

2019. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
100%

"Lenovo felejtős. Kegyetlen szar az anyaghasználat."


Nyilván vannak jobbak és rosszabbak, de azt kell mondjam hogy az alap (olcsó) kategóriában mindegyik gyártó komoly kompromisszumokkal készíti a gépeit.

A magasabb (prémium) kategóriában minden gyártónak jobb minőségű gépei vannak (kb 200e fölött)...

2019. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!