Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GIGABYTE GA-B75-D3V alaplap...

GIGABYTE GA-B75-D3V alaplap ha bekapcsolom, miért nem marad bekapcsolva és ezután ki-be kapcsol és semmi nem történik, mi lehet az oka, mivel helyettesíthetem, ha cserélni kellene?

Figyelt kérdés
W10-ben miért kapcsolgat a gép 1sec-enként ki-be?

#nem indul #a W10-el #mire cseréljem #ha kell.
2019. dec. 26. 22:05
 1/5 Samec Bumec válasza:
A ház oldala levesz belenéz. A ventilátort ami benne van fixálni.És kiporszívózni.Minden kábelvég megigazít.Kész.Óvatosan.
2020. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezeket már megtettem,de nincs javulás,csak rikábban áll le és újra beindul.nem másodpercenként kapcsol ki-be.Üdv.József
2020. jan. 4. 07:18
 3/5 Samec Bumec válasza:
Akkor a másik tipp. A proci és a hűtője közt lévő zselé megszáradt.Hm utána a táp jön.De aszt kölcsön kell kérni.És próba.
2020. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A paszta újra cserélve,a táp kényszer bekapcsolásban működik,csak az alaplapba visszarakva nem marad.
2020. jan. 7. 07:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Pár nappal ezelőtt elővettem és próba után egy hétig működött,de újra visszajött,csak nagyobb 10-13 másodpercenkén kapcsolgat.
2020. jan. 7. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!