Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung watch active okosóra,...

Samsung watch active okosóra, miért nem működik rajta a pulzus mérés?

Figyelt kérdés

Az első pár napban működött, azután elromlott... Jelenthetett e gondot, hogy ismeretlen anyagú karkötő volt rajtam és az többször is becsúszott az óra alá? (szerintem ezüst, de lehet bizsu vagy bármilyen fém és azért minimálisan zavarhatja a szenzorokat)

Illetve esetleg köze lehet ahoz h én magamnak sőt mások sem tudják megmérni a pulzusom? Nyilván van csak szinte nem is lehet kitapintani...

Az utolsó kérdésem az lenne, h milyen funkcióknak van köze a pulzusmereshez?



2019. dec. 27. 10:48
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

A pulzust zöld fénnyel nézi, átvilágítja a bőrfelszínt. Ezt fémtárgy jelenléte nem zavarja, csak a nagy távolság a bőrfelszíntől, vagy piszkos szenzor. Indíts el egy pulzusmérést és figyeld az alját, ha nem villognak a zöld ledek, akkor valami probléma van.

Egy gyári visszaállítást próbálj meg, ha utána sem, akkor gari.

2019. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megnéztem, a zöld LED villog. Lemereritettem majd feltöltöttem teljesen, újra indítottam, megtoroltem a szenzort. Valamelyik bevált, működik újra🙏
2019. dec. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!