Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet vásárolni nagy...

Hol lehet vásárolni nagy teljesítményű LED-es zseblámpát?

Figyelt kérdés

Ebay-en honnan lehet tudni hogy igaz-e amit a lámpáról írnak? (olyat is láttam ami elvileg 999000 lumen fényt bocsájt ki és 2 elemmel működik. Ezt elég nehéz elhinni.)

Olyat szeretnék venni ami maximum 3-5 ezer Ft-ba kerül és a lehető legnagyobb legyen a fényereje. (jó lenne ha akkumulátotor lenne, de ez nem fontos)



2019. dec. 27. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:
+olyan legyen aminek állítható a fókusza
2019. dec. 27. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a napokban a piacon láttam nagyon jót. Kulcsal lezárható,hogy gyerek ne férjen hozzá. 3db nagy teljesítményü aksi van hozzá.
2019. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ennyiért csak piacos vackot kapsz. Ami vagy nem tudja a ráírt teljesítményt, vagy tudja, de túlmelegszik, és elolvad az elektronika, azaz kuka.

És persze sokban "elhal" a led, azaz tartósan elhalványodik, te meg csak lesel, hiszen pár hónapos a lámpa, és új elem van benne.

2019. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

5000ért biztos nem csak vackot lehet venni.

Nem úgy értettem, hogy a legnagyobb teljesítményű kell nekem, hanem a lehető legnagyobb ebben az árkategóriában, ami jó minőségű.

2019. dec. 27. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

"999000 lumen"

azzal nem világíts, mert leégeted az égről a repülllllőt! :D


én azt mondom, hogy szedj össze egy kis pénzt még.

nekem olight lámpáim vannak - [link]

ezok brutáljó cuccok!

meg volt régebben ledlenser is

(maglite-om is volt, azok szarok)


a lényeg, hogy ha tényleg sokat használod, és fontos a megbízhatósága, akkor vegyél 20-25 környékéért lámpát. Ezért már minőséget kapsz.

Én rendszeresen bóklászom sötét terepen, mindig kell lámpa, úgyhogy beruháztam. Nem is bántam meg, nagyon jó érzés a tudat, hogy akármikor előveszem világít, jól világít és bírja a strapát.

a 3-5 ezreseket félteni kell. műanyag vackokat ha leejted el fog törnti. elnyúlik a műanyag és nem érintkezik jól, stb.

2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nekem 999000 lumenes kell.

Csak olyat találtam, de az nyilván nem tud annyit.

2019. dec. 27. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem valami ilyenem van:


[link]


15-20 méterre elég erős fényt ad, lefókuszálva akár 50-60 méterre. Piacon vettem 1200-ért, ugyan a töltője sz@r volt, de 5 voltos usb töltővel megy.


Amit belinkeltem jóval erősebb fényű (specifikáció szerint 200-500 méterig). De szembe világítva ez is aléggé vakító.

2020. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem nagyon van
2020. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!