Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen dinamós zseblámpát...

Milyen dinamós zseblámpát vegyek háztartási és autós használatra?

Figyelt kérdés
Jó erős fényerő kell, tartós működést biztosító aksi, praktikus felhúzóval.

2019. nov. 7. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

18650 akkus lámpád volt már? Csak azért, hogy ismered-e az előnyeit, praktikusságát (autóban is lehet tölteni).

Nekem nem kéne tekerős.

2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire tekerővel feltöltesz egy valamire való fényerejű lámpát, annyira hogy ne három percig világítson, leszakad a kezed.

Számtalan lítium akkus lámpa van már, saját töltővel, vagy akár USB-csatlakozós töltési lehetőséggel.

2019. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a tanácsot, de nekem mégis inkább egy érdemi válasz kellene. De nekem volt már tekerős, jól tudtam használni és feltölteni sem volt túl megerőltető, csak kölcsönadtam és persze lenyúlták. Arra való, hogy olyankor és ott használjam, ahol és amikor más nem lehet,nem részletezném. Hidd el, tudom, mit miért kérdezek!
2019. nov. 8. 05:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el.

Egy átlagos 18650 akku kb 10-11Wh tárolóképességű. Egy ilyen kézitekerentyű 2-3 wattot tud. Ha lenne ilyen lámpa, 2-3 órát kéne tekerni, hogy teljesen feltöltsed. Ami meg fél perc tekeréssel 5 percig világít, annak a fényereje egy nagy nulla.

A lítium akkuk önkisülése minimális, nem hiszem el, hogy van olyan szituáció, hogy valaki hetekig nem jut konnektor vagy autó közelébe.


(általános itt a gyakorin, hogy a legostobább elképzelésekhez ragaszkodnak a legjobban a kérdezők)

2019. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, a legggyakoribb az, hogy okoskodnak és saját véleményt erőltetnek.Sajnos el kell fogadni, hogy az okoskodás nem elég, ha nincs mögötte képzelőerő, ami ahhoz kell, hogy átlássunk különböző szempontokat. Nincs mit nem elhinni, elég tudomásul venni. Köszönöm a jóindulatú tanácsokat, a modortalanságról lemondok.
2019. nov. 8. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy nehéz igazságot tenni, mert 20 év alatt már túl sok elmebeteggel találkoztam a fórumokon.

Ez az oldal meg pláne elképesztő, múlt héten is olyat láttam, hogy még most is alig hiszem. Hogy létezik ekkora emberi aljasság és gerinctelenség, amelyik engem vádol meg, hogy felfelé százalékolom önmagam, miután totálisan beégette magát és kínjában már nem tudott mit kitalálni.

Jó, nem tartozik ide, csak még mindig fel vagyok háborodva, hogy ez miket hazudozott itt össze.

2019. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm.
2022. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!