Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gumiszerviz Kerékszerelő gép...

Kérges Fecó kérdése:

Gumiszerviz Kerékszerelő gép Segítettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok segíteni?Gumiszevizt szeretnék nyitni. A kerékszerelő gépet csak 380Vról lehet üzemeltetni, vagy helyettesítheti egy aggregátor is? Nagyon muszáj bekötni a 380V-ot? Vagy jó az aggregátor is?

2019. dec. 27. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

pfff... hát mennyi az áramfelvétele annak a cuccnak? mekkora a teljesítménye, hány wattos?

az aggregátort egész nap akarod börgetni?


Komopresszor is jó ha van egy gumisműhelyben, ahhoz is kell kakaó rendesen. Egy elég teljesítményt adó kompresszorhoz szintén kell a 3 fázis (ami már 400 és nem 380).

kis 50 60 literes cuccal neki ne állj gumit szerelni.

2019. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy annyival kezdjem el. Persze lesz kompresszor is. Csak ezekkel nem vagyok tisztában, hogy feltétlen muszáj-e a 380, vagy a 400
2019. dec. 28. 01:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs 380, ezt felejtsük el.

Ami neked kell, azt úgy mondják, hogy három fázis kell neked.

Igen, a fázisok között 400 V mérhető (vonali feszültség) és a nullához képest mindegyik fázis 230 V.

De neked ezzel sem kell törődni, három fázis kell neked és ennyi!

Igen, van lehetőség háromfázisú motorokat egy fázisról járatni, kondenzátoros trükközéssekkel, de ilyen profi célra, illetve nagyobb teljesítményre, igényesebb célra ez nem igazán járható út. Szerintem nem kellene erőltetni, pláne ennyi hozzáértéssel.

3 fázisú aggregátorhoz meg azt kellene tudni, hogy mennyi teljesítményre van szükséged, szerintem az is jó drága lehet.

2019. dec. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jóval előrébb lettem
2019. dec. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!