Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defekt esetén a guminyomás...

Defekt esetén a guminyomás szenzort fel kell tanítani újra? Ezt sima gumiszerviz is meg tudja oldani vagy márkaszervizbe kell vinnem?

Figyelt kérdés
4 éves Corsámon defektet kaptam és nagyon lassan, de ereszt a jobb hátsó. Egy csavar állt bele, még most is benne van, nem húztam ki. Már nincsen garancia az autóra. Ma délután elvinném a közeli gumishoz. Ha megcsinálja, akkor a guminyomás-szenzort ilyenkor újra kell majd tanítani? Meg tudják ezt oldani a gumiszervizben vagy erre csak a márkakereskedés képes?

2019. júl. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2019. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Garancia soha nem állta a defektet . Amúgy nem kell újra tanítani .

Nekem a gyári alufelni 2018-as Skoda superb kombin a téli felni . Nyáron egy szett vossen felni van alatta , ahoz rendeltem 4 szenzort bele lett rakva és működik , úgyhogy télen fel rakom a téli kereket és annyi nyáron úgyszintén nem kell tanítani semmit . Ezek nem a 10 éves régi 5-ős BMW kezdetleges ugyanúgy hasznaltó rendszerek , jóval modenrebb technika már .

2019. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyan az a kerék, ugyan arra a helyre (pl jobb hátsó) kerül vissza, akkor semmit nem kell vele csinálni.
2019. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!