Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okos TV billentyűzetén a...

Okos TV billentyűzetén a magyar nyelvet hogyan állíthatom be?

Figyelt kérdés

Helló! :)


Egy Navon N32TX279HDOSW okos tv-hez vettünk egy Rapoo K2600 billentyűzetet. Magyar billentyűzet. Laptoppal (Windows 7-es operációs rendszer) tényleg magyar billentyűzetként működik, de ha a TV-vel használjuk, akkor a magyar gombok ellenére angol billentyűzetként viselkkedik. (Gondolom angolként, a spéci magyar magánhangzókat nem írja be, és a különleges karaktereknek sem azt viszi be, ami az adott billentyűkön van.)


A TV-n nem találtam a billentyűzet beállítására szolgáló opciót.

A billentyűzeten van valami fogaskerekes gomb, de semmi beállítási lehetőséget nem hoz be a TV-n.



Valaki tudna segíteni, hogy hogyan lehet magyar billentyűzetként használni ezt a billentyűzetet?


Köszönöm előre is! :)



2020. jan. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, legfeljebb az Alt-kódokkal:

[link]

2020. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1-es: Köszönöm a tipped, még nem próbálkoztam újra a tévével, de észben tartom a tipped. :)


A tévén amúgy van egy app store is, ott esetleg lehet, hogy találhatok valamit, ami segít ezügyben?

(A probléma az, hogy az app store-t nem hozta még be a tévé, de az egy külön kérdést érdemel az oldalon.)

2020. jan. 18. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem mentem bele ilyen részletesen, mert csak számítógéppel használom a TV-t is.
2020. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-mas: Értem, azért köszönöm a válaszod! :)
2020. jan. 19. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!