Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon billentyűzetén hol...

A telefon billentyűzetén hol tudok sárfesz sz-t (ß) írni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom...

2018. szept. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Meglepő módon a német billentyűzeten nincs. Ha az angolt állítod be, akkor van ß de mèg š ès ś is.
2018. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magyar billentyűzetben ilyen nincs, biztos átkell állítani németre.
2018. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az S "alatt" van, tehát hasonlóan írom be, mint az ékezetes karaktereket: hosszan értintem az s-t, majd a felugró menüben az első a ß. De elég régi a telefonom, már vagy 4-5 éves, lehet, hogy az újabbakon ezt megszüntették.
2018. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én Swift key alatt átállítom a nyelvet németre és onnan már automatikusan behelyettesíti az s re ahol kell. De ha hosszan lenyomva tartjuk az s nél, ott is ki lehet választani ß
2018. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
G boardnál csak hosszan az s-t lenyomva tartod és kiválasztod.
2018. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a telefonodról is írtál volna egy két adatot, akkor még talán segíteni is tudtunk volna.
2018. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "Hacker's Keyboard" -ban magyar és angol nyelvnél is az "S" alatt van.


Google billzeten "QWERTY" beviteli "nyelv" esetén az "S" alatt van, mintahogy német nyelv esetén is.


Más billzetet és nyelvet nem használok, így nincs további infóm...

2018. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj helyette 2 db s-t: ss
2018. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!