Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tintasugaras nyomtató az nem...

Tintasugaras nyomtató az nem lézeres? Tehát beszáradhat a tinta? Akkor is ha 2-3 naponta használom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem, a tintasugaras nem lézeres, a repülő pedig nem sínen jár. Ha 2-3 naponta használod, nem fog beszáradni.
2020. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 hetente használom és még soha nem száradt be.
2020. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszáradni nem fog, de a fúvókák eldugulhatnak. Ilyenkor azt veszed észre, hogy a nyomat csíkos. A szoftver által biztosított fejtisztítást kell ilyenkor elvégezni. Néha a nyomtató magától is elvégzi, így viszonylag ritkán van szükség kézzel elindítani, de előfordul. A fej beszáradásának ugyan ez a tünete, de azon a tisztítás nem segít.
2020. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradjuk annyiban, hogy a tintás kicsit be is szárad meg nem is. Amíg a száradás feloldható, addig jó.

De az biztos, hogy régen én ezért utáltam a tintasugarast, ráadásul azok még rosszabb fajták voltak, száradásra jobban hajlamos.

Lézerrel ilyen gond nincs, úgyhogy felüdülés volt utána.

2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%

Általában csak akkor szárad be a tinta, ha pl a lapadagoló rossz(és nem viszed el belátható időn belül a szervizbe), és ezért hosszú ideig nem használod.

Heti- kétheti "általános otthoni" rendszerességű használat során nem nagyon szokott beszáradni.

2020. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kb. 6 éves a lézernyomtatóm, az eredeti toneren kívül a másodikat használom benne. Van amikro 2 naponta kellnyomtatni, van amikor 2 hónapig sem. Erre a legjobb választás. Még van egy tartalék tonerem. A 6 év alatt összesen kellékanyagra kb. 12 ezret költöttem (vásárláskor az üres tonert visszavittem, arra kaptam engedményt). Muterom a tintás nyomtatójába csak a tavalyi évben többért vett patront.

2020. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!