Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Huawei watch gt-t megéri...

Huawei watch gt-t megéri venni 2020-ban?

Figyelt kérdés
Okos óra vásárlás előtt állok és kB 42000 Ft a limit. Jó ez az óra még most is? Van esetleg másmilyen okosora ami ennyit tud ennyiért?

2020. jan. 21. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni? Nekem 1 éve van és meg vagyok vele elégedve, különösen tetszik, hogy nem kell 1-2 naponta tölteni, simán elmegy 2 hetet.

Viszont ez elsősorban sportóra, bár én az üzenetértesítések miatt vettem, hogy tudjam ha írtak, szóval ezen nem tudsz zenét hallgatni, vagy számokat léptetni, illetve telefonálni sem lehet vele mint Bluetooth kihangosító. Ha ezekre nincs szükséged, akkor nyugodtan tudom ajánlani.

2020. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elöző válaszomhoz még kiegészítésnek, hogy hasonló tudással vett barátnőm egy Amazfit Verge Lite-ot, csak éppen a képeken nem látszik, hogy elég bumszilra sikeredett, jóval vastagabb mint a GT! Szóval ha lehet inkább személyesen vedd meg, vagy előtte valahol nézd meg amit venni szeretnél
2020. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:
Megéri ha használat közben behozza az árát.
2020. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!