Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak VARTA...

Miért van az, hogy csak VARTA elemmel működik?

Figyelt kérdés

Elvileg minden márkájú elemmel működne a zseblámpám, de kipróbáltam már vagy 8-10 márkát, a Duraceltől kezdve az Energizeren át a nyugati elemeket is, és a vacak kínai bigyó elemeket is kipróbáltam (bontatlanokat) de csak és kizárólag VARTA márkájú ceruzaelemmel világít.


Egyébként egy luxeon ledes zseblámpáról van szó.


2008. nov. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem működik más elemmel, vagy csak gyöngébben?

Elvileg a varta is csak olyan mint a többi, és a LED-es lámpák sem olyan igényesek. Esetleg az nem lehet, hogy a többi elem valamiért nem érintkezik a lámpában? Össze kellene hasonlítani (főleg a +) érintkező méretét, lehet, hogy valami eltérés van és azért nem érintkezik. Én ceruza akkunál találkoztam már ilyennel azért hogy az akku és a szárazelem ne legyen összecserélhető.

2008. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érintkezik, megnéztem. És nem hogy nemjól, hanem semennyire nem világít más elemmel.


Ha tud valaki biztos VARTA AAA ceruzaelem lelőhelyet, szóljon! -kezd lemerülni a most használt, és sehol nem láttam AAA típusú VARTA elemet eddig...

2009. júl. 8. 12:12
 3/4 A kérdező kommentje:

UPDATE

sziasztok, találtam egy másik márkájú AAA ceruzaelemet, amivel megy a zseblámpám. Furtur a márkája, féltartós kínai...


szóval ha valaki másnak is hasonló problémája van és nem tudja hol lehet VARTA elemet beszerezni, az szóljon nekem, tudok postán küldeni, mert az ismerősöm forgalmazza...

2009. júl. 11. 16:52
 4/4 anonim válasza:
...mert a német Varta a minőségi-elem gyártó.
2014. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!