Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan fényképezőgép, ami...

Van olyan fényképezőgép, ami akkumulátoros is és elemmel is működik?

Figyelt kérdés
Nem hallottam még róla sajnos pedig érdekelne.Mert ugye rádió meg laptopot is lehet így használni...Valaki tud segíteni,hogy lehet-e kapni ilyet?
2011. jan. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes elemes használható így, csak venned kell hozzá az elemmel megegyező méretű akksit és ahhoz töltőt. Volt probléma, nincs probléma. :)
2011. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De vannak olyanok amiket a számítógépről lehet tölteni.És én arra gondoltam, hogy fasza lenne, hogyha lemerül akkor aksival feltöltött tartós elemeket rakhatnék bele:"D Nekem ilyen kell XD Ha otthon hagynám az elemeket akkor elővehetném pölö a laptopomat és tölteném. Vagy ha nem lenne laptop akkor meg az elemeket kapnám elő:D
2011. jan. 24. 21:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a zavaros megfogalmazásért:D Ha nem értenéd kifejtem bővebben részletesebben.Nekem tudnom kell azt, amit nem tudok XDDD
2011. jan. 24. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

AAA méretű elemekhez már láttam olyan töltőt, amit USB portra kell rádugni, de sokkal hatékonyabb a hálózati töltő. Szóval ha keresel olyan fényképezőgépet, amit AAA méretű elemek működtetnek nyert ügyed van. :P

De ennyi erővel vehetnél egy sima akksis fényképezőgépet, és hozzá tartalékakksit.

2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden fényképezőgép műxik elemmel és akkumulátorral is! az AA ceruzaelem és az AA ceruzaakkumulátor teljesen megegyező méret, teljesen mindegy, hogy mit használsz! Vegyél 4 AA akksit és mindig lesz nálad tartalék - bármelyik multinál kapható töltővel együtt is! Viszont az már a fényképezőgép fajtájától függ, hogy lehet-e tölteni USB portról - általában nem szokás
2011. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!