Hogyan építsem meg?

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni, hogy mire kell figyelni, ha meg akarom építeni ezt a lámpát?

www.youtube.com/watch?v=ciRrrC5OS6c



2020. jan. 26. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pl arra, hogy a videóban található LiPo akkuhoz speciális akkutöltő is kell! Ha nem RC modellezel, akkor ilyent is vehetsz.
2020. jan. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valaki tud linkelnk lipo akkumulátort, amit be lehet terhelni 110w-tal?
2020. jan. 27. 09:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha jól nézem, akkor egy 6 cellás, vagyis 22,2 voltos, és 45C-s akkut használtak. Én ezeket a Hobbyking-ről szoktam rendelni. Van Európában is raktáruk, ez azért lényeges, mert ezeket a tűzveszélyességük miatt nem küldik repülővel.

Ennek a kritériumnak megfelelőt, vagyis minimum 45C-s legyen, csak 3-at találtam

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon hülyén (nem) mutatja a videóban ez a barom, nekem úgy tűnik, hogy az akku töltő / balanszírozó vezetékei:

piros, sárga, kék, fekete és 2x fehér.

Ez 5 db vezeték, ami 4 cellának felelne meg, 18,5V, ehhez hasonlóan:

[link]

Csak itt a fekete vezetékből van kettő.

2020. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már én is belezavarodtam, láthatóan 6 szál vezetéket soroltam fel, ami 5 cella / 18,5 V.
2020. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha két lencsével szererném állítani a fókuszt, akkor milyen lencséket használjak és hogyan valósítsam meg?
2020. jan. 27. 10:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Én azért gondoltam a 6 cellásra, mert mikor világít vele, akkor a voltmérőn 19,9-et mutatott neki, illetve kikockáztam asztali gépen és 5 perc 13 másodpercnél, mikor teszi be az akkut, akkor látszik a csatlakozó, és én ott 7 vezetéket számolok. Balról jobbra: fekete, fehér, sárga, fekete fehér, kék és piros.

De nézzétek meg ti is!

2020. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, most már én is látom, pedig előbb is néztem azt a részt, csak valamiért nem ugrott be ilyen tisztán: 7 vezeték / 6 cella.
2020. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 6

Minek két lencse, fókuszálható zseblámpát bizonyára láttál. Egy lencsét tologat és működik.

Legalábbis, amik nekem vannak, ami nem zárja ki, hogy lehet bonyolultabban is, de arra nekem már nincs igényem.

2020. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha egy lencsével oldom meg akkor milyet ajánlotok?
2020. jan. 27. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!