Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tea kiszáradhat a konektorból?

A tea kiszáradhat a konektorból?

Figyelt kérdés

Este a teát (zöld tea) beborítottam az ágy mögé olvasás közben és persze ott volt a konektor is a szőnyegtől úgy 3 cm-re. Na a teát felitattam a földről, de a konektorral kicsit gondban vagyok. Egy hosszabbító volt beledugva amit nem húztam ki, viszont a hosszabítóból már mindent kihúztam és kikapcsoltam. (Piros gomb)

Padlófűtésünk van és a konektor az közelvan a padlóhoz szóval van esély arra hogy kiszárad és nem üt meg az áram vagy nem süti ki a készülékeket?

(Bocsánat ha logikátlan a kérdés de nem vagyok jártas a témában)



2020. jan. 28. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetősége.
2020. jan. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajszárítóval betámadhattad volna a konnektort, dugót is ki kellett volna húzni!

Nem azt mondom, hogy áram alatt, bár én nem hatódnék meg tőle, mert ha szigetelt a talpam és másik kézzel sem nyúlok semmihez, nem tud megrázni.

De mondjuk, hogy laikus ne nyúlkáljon, lenyomod az automatát és kihúzod.

Ha nem volt benne cukor, illetve savanyító, vagy bármi adalék, akkor csak a teából visszamaradó szárazanyag ártalmatlan.

2020. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kiszárad, nem lesz semmi baja. max kicsit ragadni fog ha tettél cukrot vagy mézet a teába.

és örvendetes hogy le tudtad írni a kérdésed, tehát nem vágott agyon miközben te úgy piszkáltad, hogy állt a teában :D

2020. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok :)

És a konektorhoz nem nyúltam.

2020. jan. 28. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a rend kedvéért; amiről te beszélsz, azt lengő dugaljnak hívják.
2020. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!