Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két Dj-között?

Mi a különbség a két Dj-között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség egy XDJ és 2 lejátszó és keverő között?

Mert azt tudom hogy a ddj-hez kell egy laptop.

Tehát akkor az xdj csak annyi hogy kompaktabb és talán egy picit olcsóbb?



2020. febr. 3. 09:36
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Egy külföldi fórumon írják le a véleményüket:

[link]


Eszerint az X jobb lehet, mivel jobban hasonlít a klasszikus diszkós technikára.


Jómagam mindig is ódzkodtam a laptoptól egy rendezvényen, hiszen minél több eszköz, annál több hibaforrás. Igaz CD-k esetében is volt, hogy megkergült a lejátszó, de az 5-10mp-en belül újraindul és használható, addig pedig szól a másik készülékről a zene... egy laptop esetében min. 30-60mp, míg a rendszer újratölt, addig síri csönd és hullaszag a tánctéren?


Tudom, régimódi vagyok, de én örök életemre maradok a CD-nél (még az mp3-at sem használom, pontatlan).


Ha hobbinak kell otthonra, akkor válaszd az olcsóbbat, ha komolyabb céljaid vannak (vizsga letétele, munka), akkor mindenképp egy klasszikus diszkótechnikára hasonlítót válassz, hiszen elég kevés dizsi az, ahova ha elhívnak fellépni, viheted a saját technikádat. Azt kell használni, ami ott van. Ha CDJ-100-as csupán, mert kis vidéki hely, akkor azzal is meg kell állnod a helyed.

2020. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!