Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem most egy sima karórám...

Nekem most egy sima karórám van. Megérné okosórára váltani?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, 2 hetente felrakni töltőre 1.5 órára nem nagy ügy..Én zajos helyen dolgozom, rezeg ha hívnak,üzenet jött,ez sokat segít a munkámban.
2020. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy Polar, nem is annyira okos, hanem inkább sportórám van. Sportra vettem, arra kiváló, de ha már van, hordom azon kívül is. A sport trackelésen (GPS, pulzusmérő, acclerometer van benne) és az aktivitás mérésen kívül egyetlen okos funkciója van: a telefonos notification-ökre rezeg és kiírja milyen app, meg az üzenet elejét. Ha hívás, azt le tudom tenni vagy felvenni, telefonálni nem tud. Ez arra jó kb., hogy mindig észrevegyem, ha hívnak vagy írtak nekem.


Ha nem sportolnék, nem kellene ilyen óra.

2020. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azt leszögezném előre hogy óragyűjtő vagyok jelenleg több mint 40 órám van.(százezresektől A több milliósokig megtalálható minden a kollekciómban)

Ezeken kívűl van még egy Apple Watch Series 2 illetve Series 3 om.

A Series 2.-t még az “órab*ziságom” előtt vettem. Minden második nap tölteni kellett, de cserébe tudott elég sok mindent mint pl. Sport adatok, elemzések, alváscuccok, ki hív jelenleg stb..

Ez mind szép és jó ha nem kéne mindig tölteni.

A változás és erősebb akku reményében egy évre rá beruháztam egy a Series 3-asra.

Ezt is ugyanúgy mindig töltögetni kellett pont mint az S2 est ugyan az..

Cserébe ezzel már lehetett teló nélkűl is telefonálni meg smsezni.

Legalább egy fél éve pihen mindkettő apple watch a vitrinbe..


Tehát összefoglalva, én nem vennék ilyen töltögetős fajtájú okosórát hanem a nagyobb óragyártóktól származó Napelemes/ vagy netán Quartz Okosórát vennék.


Mint pl.

Citizen BZ1020-14L

[link]

Esetleg Edifice vagy Longines VHP stb..


Vagy ha van már valami spéci több hónapot kibíró egy töltéssel használható ‘rendes’ okosóra.( nem tudom, nem vagyok mostanság otthon az okosórák világában csak a ‘’régi’ órákhoz értek :). )

2020. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13:

Az Amazfit Bip simán kibír egy hónapot, ha nem használod sport rögzítésére, amire amúgy nem érdemes, mert abban nagyon megbízhatatlan.

2020. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vennék, mondom ezt úgy, hogy alapból érdekelnek a hasonló kütyük és még rokon szakmában is dolgozok.

Nem jók igazából semmire a pontos idő mutatásán felül, arra meg egy sima óra (vagy egy telefon) is jó.

Ugyan olyan technológiai zsákutca mint a tablet.

2020. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
40%
Nincs az az okosóra, amiért én egy Rolexet, Patek Philippe-t vagy egy Schafhausent lecserélnék. És még sorolhatnám a márkákat.
2020. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 szerintem a steihartot sem adnám. Pedig az egy árkategória az applewatch-csal.
2020. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!