Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Felhívnak majd?

Mi a teendő? Felhívnak majd?

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztünk, elintéztünk ugy kond mindent, csak egy problémánk van..

Párom dolgozik, én pedig nst-re megyek.. és ma jönnének beköttetni a tv-t. Telefonon fognak keresni, hogy mikor jönnek? Meg lehet oldani, hogy később jöjjenek? Mikor a bekötés időpontját beszéltük, nem tudtuk még, hogy ilyen gyorsan változnak a dolgok, és 2 naponta kell mennem nst-re. (Eredetileg heti 1x kellene járnom, de kedden azt mondta a doki, hogy csütörtökön azaz ma, vissza kell mennem) Segítségeteket előre is köszönöm!


2020. febr. 13. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudjuk megmondani
2020. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"és ma jönnének beköttetni a tv-t."

Ki jön?

Szolgáltató szakemberei?

Akkor van szolgáltató is.

Ha szolgáltató van, akkor van ügyfélszolgálat is.

Ha ügyfélszolgálat van, akko telefonszáma is van.

Ha telefonszám van, fel is hívhatnád esetleg.

Ha már felhívtad, szerintem meg is válaszolják a kérdéseidet.

2020. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gandalfok ők a maguk módján... akkor jönnek amikor akarnak.

én is szívtam velük - és a gázórássa és a vízórással eleget. Volt hogy egész nap ott ültem, este hívtak, hogy majd holnap, mert nem érnek oda.

EGyszer meg este fél 9-kor állított oda a gázos - kideülrt, hogy 100 km-rel arrébb lakik, mert nincs senki aki leolvasná az órákat a városomban...


szóval ha szerencséd van felhívnak.

ha nincs akkor hagynak cetlit az ajtó. vagy még azt sem.

az ügyfélszolgálat általában nem tudja ki megy szerelni, mert az megint másik cég.


pontosan akkor fogod megtudni mikor mennek amikor odaérnek! :D


viccesnek hangzik, de sajnos így van.... tapasztalat.

2020. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonlóan, hogy a megbeszélt időpontra nem értek ide, aztán még csak fel sem hívtak. A poén az volt, hogy még az ügyfélszolgálat se értette a dolgot .

Viszont mikor végre odaért, akkor előtte telefonált. Ezek általában magánvállalkozók, és ők sem szeretnek potyára menni.

Viszont ezt nem a főbérlőnek kellene intézni? Elvileg ő a megrendelő és te alá sem írhatnád.

2020. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: nálam is úgy volt, hogy én intéztem a netet. Megkérdeztem a Vidanetnél, hogy mi van az albérletes internettel kell meghatalmazás vagy valami?

azt mondák, hogy nem, mivel nem a lakáshoz fogják kötni a szerződést hanem az előfizetőhőz - hozzám, tehát ha költözöm akkor sem kell lemondani hanem csak a szolgáltatási címet módosítani, vinni a másik lakásba a kábelmodemet bedugni és örülni. (mondjuk olyan helyre költöztem ahol ők nem szolgáltatnak, úgyhogy mégis le kellett mondani.)


És amúgy az főbérlők nem fognak ott ülni a lakásban egész nap azért, hogy az albérlőnek legyen internete.

Ahogy fentebb írtam a vízórát és a gázórát is én cseréltettem. Meg a gázszerelőt is én intéztem.

2020. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!