Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor oldódik fel a Messenger...

Mikor oldódik fel a Messenger tiltás?

Figyelt kérdés
Egy másik telefonon próbáltam a fiókomba telefonszám alapján belépni (mert nincs Facebookom), és nem engedett, aztán megnéztem a régin, és végül már azon sem mert kidobott. Hiába próbáltam kódot kérni sms-ben azt írta spammelek és le vagyok ideiglenesen tiltva. De meddig tart? Nagyon nagyon fontos lenne mert mivel nincs Facebookom, csak így tartom a kapcsolatot sok emberrel. Előre is köszönöm szépen!

2020. febr. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts Viberre az telefonszám alapján megy, és még jobb is szerintem.
2020. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mint korábban írtam, ami érdekes módon törölve lett, sajnálom, hogy most ilyen sanyarú az életed Messenger nélkül. Fogadd részvétem!
2020. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom miota, de Medsengert regizni es hasznalni Facebook fiok nelkul mar lehetetlen. Zuckeberg atya igy dontott
2020. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!