Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy megjavul...

Mit kéne tennem, hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés

Ugye a napokban történt ez a facebook-os random törölgetés, sajnos én is bele esetem, hétfő éjfél óta nincsen fiókom és semmi visszajelzést nem adnak. Gondoltam csinálok új fiókokat, mert a facebookal együtt az instagram és a messenger is eltűnt. Iphone készülékem van és azon próbáltam újat létrehozni, de egyik alkalmazáson se engedi mert azt írja ki hogy valami hiba merült fel. Más készüléken meg sikerült fiókot létrehoznom, de azokba belépni se tudok a saját telefonomról. Mit tudnék csinálni hogy megjavuljón. Próbáltam már alkalmazás törlést, telefon újraindítást. Talán valami ios-es hiba lehet, mert nekem eleve a béta verzió van telepítve sajnos, és azt csak kockázatokkal lehet visszaállítani. :((

Köszönöm ha valaki segítseget nyújt.



2019. jún. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd a fiók helyreállítást.
2019. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh azt kihagytam hogy már azt is megtettem rengetegszer :((
2019. jún. 21. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk a facebook helyett megtenni.
2019. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh kérlek mesélj még...látom neked is gondjaid vannak az értelmezéssel :))
2019. jún. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!