Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyiért telepítenek manapság...

Dönci123 kérdése:

Mennyiért telepítenek manapság egy 2 kamerás rendszert családi házhoz?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni mi történik ha nem vagyok itthon a ház körül.

Látogatók , nyestek , kutyák, hívatlan látogatók....


2020. febr. 28. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bontsuk 2 részre.

Eleve a hardver konfiguráció kérdéses. Hova milyen eszközök, mit tudjanak (éjjel látás, rögzítés, netes elérhetőség, esetleg távvezérlés, stb).

Aztán jön a felszerelés, hogy milyen környezetben milyen szerelési vonzata van a rendszernek.

Kérj árajánlatokat, vesd össze őket.

Esetleg segítünk a kiválsztásban.

2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:

Függ a rendszertől egyrészt, a kamerák milyenek, rögzítés hogy lesz megoldva, miként fognak kommunikálni az esetleges rögzítő vagy hálózat felé, lesz-e szünetmentes, mennyit kell kábelezni, csatornázni stb...

Ezután jön a munkadíj és a beüzemelési költség.

Gyakorlatilag egy egyszerű, gyenge minőségű 2 kamerás rendszert lehet hogy sikerül felrakatnod 100 ezer Ft alatt is, de ha elfogadható minőségűt szeretnél a hardver több lesz mint 100 ezer, sőt a csillagos ég a határ.

2020. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Legolcsóbb ha magadnak csinálod, én magamnak szoktam bütykölgetni.

De amúgy kb, 60-70ez lehet, ebbe a kiszállás és munka + anyagdíj.

Klímánál pl, megkérdezték kell számla a szerelésről? mondtam nem, így olcsóbb volt de gari uúgy megvan.

2020. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Asszem sokat mondhattam, nem igen van annyi, átgondolva kb, 30-50 közt de még ez se biztos.

Ha én csinálnám szakiként kb 30-40 lehetne :-/

2020. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most vettem e-bay-ről 3000 rugónak megfelelő zsozsóért sd kártyára mentő kamerát, sötétben nagyon jól lát, rögzít mozgásra eseményt, nekem tökéletesen megfelel.

Érdekes visszanézni a napi eseményt, a balf...sz szomszédom miatt raktam ki, nem kicsit gyanús a figura, nemrég költöztünk, mostanra derültek ki dolgai.....kb azt nem lopja el, ami nincs lecsavarozva, meg lehegesztve.

2020. márc. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3000 rugó kicsit sok lenne, 3000 Forint, na. :)
2020. márc. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!