Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek Nem akarják kicseré...

Mit tegyek Nem akarják kicserélni garanciálisan?

Figyelt kérdés
Média Marktból (WestEnd) vettem egy samsung Wireless Powerbankot amit a Cellect Hungary Kft. forgalmaz .Szeptemberben vásároltam a Media Marktban egy Samsung wireless Powerbank-ot .Sajnos decemberre a Powerbank vesztett kapacitásából és a telefonomat 4 csík esetén is csak 0 ról 30%-ra tudtam feltölteni,ezért bevittem a Media Marktba és visszaküldték Garanciális szervizre (itt szeretném megjegyezni ,hogy ekkor még se külső /felületi hibák nem voltak). Kicsit késöbb Január közepén visszakaptam azzal az indokkal ,hogy a nem cserélik ki mert van az egyik oldalán egy enyhe türés / elválás (amit ők okoztak).Media Marktban azt mondták küldjük be mégegyszer és megjegyzésként oda írták ,hogy a termék nem abban az állapotban van amelyikben elküldtük.Ma vissza kaptam !Már két helyen van ütés/elválás és nagyon sok karc,és csatoltak egy levelt amiben fotókat készítettek az általuk okozott ütés/elválásról . A Média Marktban hiába vitatkoztam nem ugyan az az eladó volt ezért nem adtak igazat .
2020. márc. 3. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem írod le áttekinthetöen az egészet bekezésekre tagolva?

Így nem igazán lehet olvasni, mert összefolyik az egész.

2020. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Média Marktból (WestEnd) vettem egy samsung Wireless Powerbankot amit a Cellect Hungary Kft. forgalmaz .

Szeptemberben vásároltam a Media Marktban egy Samsung wireless Powerbank-ot .Sajnos decemberre a Powerbank vesztett kapacitásából és a telefonomat 4 csík esetén is csak 0 ról 30%-ra tudtam feltölteni,ezért bevittem a Media Marktba és visszaküldték Garanciális szervizre (itt szeretném megjegyezni ,hogy ekkor még se külső /felületi hibák nem voltak).

Kicsit késöbb Január közepén visszakaptam azzal az indokkal ,hogy a nem cserélik ki mert van az egyik oldalán egy enyhe türés / elválás (amit ők okoztak).Media Marktban azt mondták küldjük be mégegyszer és megjegyzésként oda írták ,hogy a termék nem abban az állapotban van amelyikben elküldtük.

Ma vissza kaptam !Már két helyen van ütés/elválás és nagyon sok karc,és csatoltak egy levelt amiben fotókat készítettek az általuk okozott ütés/elválásról . A Média Marktban hiába vitatkoztam nem ugyan az az eladó volt ezért nem adtak igazat .

2020. márc. 4. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!