Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Imei-szám nem egyezik így nem...

Adrian75 kérdése:

Imei-szám nem egyezik így nem lehet garanciálisan kicserélni?

Figyelt kérdés

Már harmadjára küldöm vissza a telefonom garanciába hogy csináltassák meg de mindig visszaküldig azzal a szöveggel hogy az imei szám nem azonos.

Elsőnek 2015 júniusában küldtem vissza akkor megcsinálták(szerintem az egész telefont kicserélték) és most egy évvel később megint bevittem mert nem mőködött és egyszerűen visszaküldik.(Telekom)



2016. jún. 27. 14:53
 1/2 anonim válasza:

Itt fel van sorolva, mint kizáró ok: "IMEI szám nem azonos, illetve a gyári IMEI címke hiányzik vagy sérült"

[link]

2016. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szerviz cserélt alaplapot, akkor náluk kell legyen erről papír / fénykép, hogy cseréltek alaplapot ergo IMEI-t is.
2016. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!