Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Menthető még ez a tablet,...

Menthető még ez a tablet, vagy nem?

Figyelt kérdés
5 vagy 6 éves, Android 4.4 rendszerrel. Az akkuja már nagyon rossz (gyorsan merül), a beépített hangszórója nem szól, mert azt érzékeli, hogy fülhallgató van csatlakoztatva (az értesítési sávban jelzi), közbe meg nincs is. Szoftverhiba is van bőven. Számtalan játékot letöltöttem rá, egyedül 1 játék indul csak el rajta, viszont azt nagyon jól viszi, meg se akad (Dr Driving 2), a többire csak azt írja ki, hogy a(z) xy alkalmazás sajnos leállt, pedig elvileg az android 4.4-nél korábbi androidokon is mennie kellene ezeknek a játékoknak. Akkor a YouTube Music nevű zene stream alkalmazásban is akadozva szól a zene, pedig alig van rajta pár háttérben futó alkalmazás, azok is csak a gyárilag rajta levők, a RAM, a tárhely félig se foglalt, mégis néha akadozik a zene a YouTube Music-ban. A sima YouTube-ot nem is lehet rajta nézni, se a YouTube appot, se böngészőben, mert az még jobban akadozik. A múltkor csináltam rajta egy gyári visszaállítást, de sokkal jobb az nem lett. Lehetséges ezek közül bármelyik hibát orvosolni házilag? A téves fülhallgató érzékelést régen meg lehetett oldani úgy, hogy erősen belefújtam a jack kimenetbe, vagy papírzsebkendő csíkkal kitisztítottam, de már az se válik be. Lehet, hogy ezt meg tudnám oldani, csak sajnos nem tudom, hogy hogy lehet szétszedni. Semmi csavar, semmi nincs rajta. Ha mást nem, legalább érdekelne, hogy miért írja ki mindenre, hogy a(z) xy alkalmazás sajnos leállt.

2020. márc. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ne kínozd.
2020. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Dobd ki a kukába!
2020. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A belső RAM haldoklik, folyamatosan fogy a használható része.


Ugyanezt végigküzdöttem egy telóval. Menthetetlen.


A füles hiba mechanikus eredetű. Könnyen javítható lenne, de erre a tabletre már ne költs. Pénzkidobás.

2020. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez menthetetlen ,inkább vegyél egy másikat.
2020. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!