Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üzenetet kaptam mailban a...

Gungasam kérdése:

Üzenetet kaptam mailban a netflixtől, pedig nem adtam meg nekik semmi adatomat. Küldhetnek számlát nekem úgy, hogy nem kötöttem szerződést?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy "ránéztem" valamely jogvédett tartalmukra és az már fizetésre kötelez? Ez csak egy rutin üzenet amit mindenkinek elküldenek? Rossz a fordítás, ez nem is számla? Az email :Netflix

Watch Netflix bármikor, bárhol.

Köszönöm, hogy figyelembe véve a Netflix. Elkezd néz, szünet, majd vedd fel ott, ahol abbahagyta ugyanazon az eszközön, vagy egy másik eszköz, amely összeköti a Netflix. Netflix kereskedelmi-mentes - mindig!

IRATKOZZ FEL MOST


Kérdései vannak? Látogassa meg a Súgót

Netflix International BV

Leiratkozás | Felhasználási feltételek | Adatvédelmi | Segítség Központ

Ezt az üzenetet küldjük [xxxxxxx@gmail.com] Netflix, mert létrehozott egy Netflix számla.

SRC: 00950_22744_1_en_RU



2020. márc. 11. 10:54
 1/8 Mr. V. ***** válasza:

Ez szimpla reklámlevél, mert feliratkoztál rá (pl. mert regisztráltál).

A leiratkozás (unsubscribe) linken megszabadulhatsz a későbbi hasonló levelektől.

2020. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Pontosan milyen email-címről jött?

A Google-fordítást te csináltad, vagy így jött? Mert akkor kamu.

2020. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Netflix

Watch Netflix anytime, anywhere.

Thanks for considering Netflix. Start watching, pause, then pick up right where you left off on the same device or another device that connects to Netflix. Netflix is commercial-free — always!

SIGN UP NOW



Questions? Visit the Help Center

‪Netflix International B.V.‬

Unsubscribe | Terms of Use | Privacy | Help Center

This message was mailed to [xxxxxx@gmail.com] by Netflix because you created a Netflix account.

SRC: 00950_22744_1_en_RU

Ez az eredeti levél és a google translator fordította le.

2020. márc. 11. 11:15
 4/8 A kérdező kommentje:
a google fordítást én csináltam
2020. márc. 11. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, netflixnek van saját emailcíme, nem a gmail.ről fogja küldeni ha küld. ignoráld...
2020. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 A kipontozott gmail cím az a kérdezőé, nem a Netflix email címe.


Mint ahogy az első válaszoló is írta, ez egy egyszerű reklámlevél, a végén oda is van írva, hogy beregisztráltál hozzájuk, ezért van meg nekik az emailed, ezért is kapod a hírlevelet. A google fordító az Account szót számlának fordította, pedig az fiókot jelent.

2020. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van! az x-ekkel írt cím a sajátom! erre a címre érkezett a netflix-es cucc...
2020. márc. 11. 15:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes válaszolónak a fáradságot, hogy segített!Nekem nem igazán van angol tudásom...
2020. márc. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!