Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a hónap közepén jár le...

Ha a hónap közepén jár le hűségidőm és felbonom utána a szerződést, akkor a havidíjnak csak a részarányos összegét kell kifizetnem (kb felét) ugye?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerződésben leirták,ne keress logikát benne:)nézd meg az a tuti elméletben elolvastad aláirtad..
2013. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elméletben elolvastam,gykorlatban aláírtam,min úgy az emberek 99,9 %-a.:) na akkor itt az ideje előkotorni és átnyálazni (nem tudtam hogy ez is rögzítve vagyon benne).
2013. jan. 10. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem velünk kötöttél szerződést ha jól tudom, hanem a szolgáltatóddal.

Ezért ha őket hívod fel telefonon, akkor biztos helyes választ kapsz.

2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Na még olyat...:D
2013. jan. 10. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a számlazárásod után mondod fel akár egy nappal is, akkor kiszámlázódik az előfizetési dij. ugyanis az előfizetési dij teljes mértékben lebeszélhető. ha szolgáltatásod is van akkor az is teljes havi dijában kiszámlázódik.
2013. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!