Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10-es asztali számítóg...

Windows 10-es asztali számítógép miért ébred fel magától alvó állapotból?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyek zuhanyozni, addig nem akarom se kikapcsolni, se bekapcsolva hagyni, ezért alvó módba teszem. Mostanában van, hogy azonnal visszakapcsol magától. Hallom, hogy leállnak a hűtőventilátorok, de utána visszakapcsolódik. Nem mindig azonnal, de akkor is random visszakapcsolódik, holott hozzá se érek se az egérhez, se a billentyűzethet, semmihez. Mi okozza ezt?

2020. márc. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában a win7 csinálja ezt, de a laptopon a win10 is. Asztali gépen még megértem, ha valami miatt mondjuk megmozdul az egér, szerintem mielőtt alvóba kerülne, történik valami mozgás és amiatt, de nekem laptopon nem értem, mert ahhoz nincs egér csatlakoztatva.
2020. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megbolondul egy idő után a hibernálástól meg az alvó állapotból, ne használd.

valszeg be van akadva valami folyamat ami ébren tartja.

2020. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak windows frissítéseket telepít.
2020. márc. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljes kikapcsolt állapotban beindul időnként.Már azon filóztam, hogy öntudatra ébredt!
2021. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!