Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali számítógép kivetítése/...

Asztali számítógép kivetítése/tükrözése laptopra miként lehetséges? Sehol nem találom!

Figyelt kérdés
Nem találok választ erre az interneten. HDMI kábel-el sem. A legjobb vezeték nélküli megoldás lenne, neten keresztül vagy hasonló! Team viewer-rel túl lassú az egész!

2019. máj. 11. 11:17
 1/8 repulo ***** válasza:

Ezt már próbáltad?

[link]

2019. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

HDMI eleve tárgytalan, mert az bemenet a laptopon is, meg a gépen is.

Két bemenetet összekötésétől pedig soha ne várj semmi jót.

Régen próbáltam a Windows Távoli Asztalt, nekem az is működött, meg a VNC is. Utóbbi talán gyorsabb is volt, ha jól rémlik.

Vannak még hasonlók:

[link]

2019. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni laptopon? vagyis a másim gépen?
2019. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A laptopon Windows 10, az asztalin Windows 7 van. Team viewer és a Logmein-ről is hallottam, de VPN-t használ meg ilyesmik, gondolom nem is lenne túl gyors.
2019. máj. 11. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:

Laptopon szeretném kezelni az asztali gépem, hogy ha be van kapcsolva itthon, máshol is használhassam laptopon keresztül. Nem csak a fájlok miatt, de böngészős adatok, beállítások, kompletten mindent, mivel a laptopot alapból nem munkára használom.


Megnézem, köszi a linkeket, bár valami egyszerű neten tükrözés kellene csak, van olyan? Illetve azt hiszem ez a tükrözés nem volt jó win7-win10 között. Vagy működnie kell?

2019. máj. 11. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Teamviewernél gyorsabbat nem fogsz találni.
2019. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra jutottam, hogy az marad.


Bár szomorú, hogy 2019-et írunk és nem lehet ezt megoldani.


Egy szimpla képernyő másolást PC-ről, laptopra, neten vagy valami USB-s vezeték nélküli HDMI-s megoldáson keresztül, vagy bluetooth, net nélkül akár.

2019. máj. 14. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Magyarul az asztali PC-m monitorja legyen a laptopom monitorján rajta teljes egészében, távvezérelhetően, mintha csak a gépnél ülnék csak a kimenet nem a monitor, hanem a laptop kijelző.


Ehhez még a team viewer igazából sok is. Valami egyszerűbb kéne, ami szimplán megkettőzi a kijelzőt egy laptopra, vezeték nélkül és valós idejű, gyors.

2019. máj. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!