Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem tudok kukacot csinálni a Notebookom-on! Mi baja?

Ugye Shift+2vel kell egy ideig ment is de ha ezt ujra megismetlem nem megy hanem ilyen jelet tesz ki “ .

Mi lehet a baja?

márc. 26. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
Jobb Alt és 2.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 17:41 Privát üzenet
AltGr-V

A válaszíró 17%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 17:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!:) az utobbival sikerult!:)

# 3/4Időpont márc. 26. 17:46 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

ALT + 064

ALTGr + V

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 26. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Microsoft Wordbe, hogy kell időszalagot csinálni?
Van egy acer aspire one notebookom amin a legnagyobb felbontás 1024x600. Raszeretnem telepíteni a win 8 at win 10 rol De nemlehet csak ha a kepfelbontas 1024x768 vagy mennyi. Mit tudnek csinalni?
Betört a notebookom képernyője, szervizbe kell vinni, de nem tudok biztonsági mentést csinálni. Félnem kell, hogy belenyúlnak?
Van egy Acer Aspire V5 Notebookom és nincs olyan rajta ahol be tunám rakni a CD-t. És ilyenkor, hogy tudom megoldani, hogy egy CD-ről vagy DVD-ről akarok rárakni valamit a...
Két notebookom van, most vettem egy újat. A beállításokat már áttettem,4gb-s pendrive-val pedig a többit, de lassú. Szerettem volna utp kábellel összekötni a 2gépet, vagy,...
A tv2, a FEM3, a szuper tv2 műsorait nem indítja el a notebookom. Pedig eddig tudtam nézni mindent. Szerintetek mit tudok csinálni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!