Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Betört a notebookom képernyője...

Betört a notebookom képernyője, szervizbe kell vinni, de nem tudok biztonsági mentést csinálni. Félnem kell, hogy belenyúlnak?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy mondjuk frissítenek valamit rajta, anélkül, hogy kértem volna. Vagy csak kicserélik a képernyőt és kész? (Acer Aspire gépem van)
2015. máj. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is joggal félteném. Erre az a módi, amit minden ismerősöm csinál, hogy a vinyót szépen kiszeded belőle. Általában 2, max. 4 csavar tartja. Nem kell az nekik a szervízben.
2015. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ehhez nem érzem magam elég bátornak :( Akkor tényleg félnem kell?
2015. máj. 27. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekem azt mondták, hogy semmit sem szabad kivenni belőle, úgy kell visszaküldeni, mint ha most vettem volna meg.
2015. máj. 27. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Kicserélik a kijelzőt, bekapcsolják, megnézik van-e kép és ennyi.
2015. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem igazad lesz! :)
2015. máj. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!