Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem működik a görgő az egeremen, segítene valaki?

Ma vettem egy egeret újonan, Yenkee YMS 3009 és amikor próbálom használni a görgőt nem működik se játékokban, se keresőben. Amit adtak hozzá lemezt arról is feltöltöttem amit kell és a beállíásoknál minden jól van beállítva, mégse működik.

Kérdések hasonló témákban: egér, hiba, görgő, Gamer

márc. 26. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok

"Ma vettem"

akkor vidd vissza!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 21:07 Privát üzenet

"beállíásoknál minden jól van beállítva, mégse működik."

És ezt képes voltál kiírni, ahelyett hogy visszavinnéd?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 27. 11:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem működik a görgetés az egeremen?
Az egeremen a görgőt hogy állítsam át? (Több lent)
Logitech wireless egeremen görgő gomb nem működik. Ez azt jelenti hogy szhar?
Ki tudja hogy mi lehet a probléma nem müködik az egeremen a görgő (eddig mukodott) csak most uj gepem van és nem mukszik ki tugya miért?
Roccat Kone Aimo egeremen nem működik az easy shift gomb játék közben (wow-ban). Se a görgő jobbra, balra kattintása. Tudja vki rá a megoldást?
Az egeremen a görgő (de csak az) nem működik. Miért?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!