Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egeremen a görgőt hogy...

Az egeremen a görgőt hogy állítsam át? (Több lent)

Figyelt kérdés

Windows 10 -em van, és mostánában tesóm mikor ide jön a géphez, átállítja a görgőt úgy hogy még ő sem tudja hogy hogy csinálta...

A lényeg hogy a görgő a hangerőt kezdi el állítani le fel, és nem pedig az oldalakat görgeti le.

Hogy tudnám ezt megcsinálni?



2016. júl. 3. 20:36
 1/4 anonim válasza:
A vezérlőpultban nézz szét az egér beállításainál vagy ha van az egeredben külön driverje, ahol be tudod állítani a gombok funkcióit, inkább abban nézz szét. Konkrét tippem sajnos nincs, hogy mi lehet a hiba oka, lehet a Win10 egyik bugja. Remélem tudtam segíteni.
2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A egéren nincs olyan gomb amivel ezt lehetne állítani, és az egér beállításainál sem találtam ilyesmit, de újraindítottam a gépet, és másodjára már visszaállt magától. De azért köszönöm a választ :)
2016. júl. 6. 16:14
 3/4 anonim válasza:
Örülök, hogy visszaállt, igaz egy kicsit elírtam, de nem az egereden kell legyen olyan gomb, ami drivert telepít, hanem esetleg van hozzá cd vagy a netről leszedsz egyet. De ha egy párszáz forintos egered van, ahhoz valószínűleg nincs külön driver
2016. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez gamer egér, és van rajta több gomb is, de egyik sem azt állítja.
2016. szept. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!