Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan csatlakoztathatok a...

Hogyan csatlakoztathatok a Samsung okos tv-m-hez 5.1-es vagy 7.1-es hangrendszert? , zenét is szoktam hallgatni így olyan hangszórók is kellenének amelyek szépen-természetesen visszaadják a hangszerek hangjait, de főleg házimozizáshoz használnám.

Figyelt kérdés
Ma már a DVD lejátszónak nincs sok értelme, legalábbis szerintem nincs, azért mert van otthon HBO amihez jár az HBO GO is így ha filmet akarok nézni megtehetem így is vagy pendriveról is letudom játszani a filmeket TV-n át, illetve ha túl nagy a fájl méret akkor ott van Samsung Smart View program a gépemen és ezen keresztül is megtudom oldani a videófájl vagy bármilyen fájl lejátszását TV-n. Szóval milyen kábel kell egy 5.1 vagy 7.1-es hangrendszerhez, és melyik gyártótól vegyek hangszórót mélynyomóval ?, a mélynyomónál fontos lenne hogy a hangszóró ne oldalt hanem lent legyen mert úgy hatékonyabb a mély hang.
2020. márc. 29. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Még igazi sztereót is alig alig.
2020. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Azért technika nem visszafelé halad, a TV-k optikai vagy HDMI ARC-kimeneten adják le az 5.1 hangot (USB vagy TV-műsor vonatkozásában is), azaz erre alkalmas eszköz szükséges.
2020. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!