Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen foglalatú...

Kobakoló kérdése:

Hol lehet ilyen foglalatú lámpát kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A linkelt képen található fénycsőhöz keresnék lámpát, de a környékbeli üzletekben és a webshoppokban nem jártam szerencsével.

kepfeltoltes(pont)eu/view.php?filename=832IMG_20200330_134340003.jpg



2020. márc. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt sincs ilyen foglalat.

Abban a lámpatestben találsz, amibe ez a germicid lámpa való.

2020. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Fénycső lévén áramkorlátozó előtét is kell hozzá, erre gondoltál? Hacsak nincs beleépítve, típust szerint utána kellene nézni pontosan.

Felesleges volt a linkkel kínlódni, egyrészt magad is írhattad volna válaszba, ha ugyan engedik feltenni ezt a kriptobányász oldalt:

"Sajnálom, de a hozzászólásod olyan webcímet tartalmaz, amely nem engedélyezett!"

Nem engedik, képes voltál inkább kijátszani, holott van sok más képfeltöltő oldal:

[link]

stb.

2020. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Később vettem észre, hogy a kép nagyítható és látszik a típus is, ilyen előtét kell hozzá:

[link]

Foglalat:

[link]

2020. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A típusát tudtam, csak lámpát nem sikerült hozzá találnom (vagyis ahol találtam ott nincs raktáron, vagy egy vagyon).

2020. márc. 31. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!