Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Baránőmet születésnapjára...

Baránőmet születésnapjára kenyérsütő géppel szeretném megajándékozni. Ki milyen típusú gépet ajánlana a tapasztalatai alapján?

Figyelt kérdés
Milyen paraméterekre vegyek figyelembe a vásárlás során? Heti max 1x-2x sütne vele kenyeret.

2020. ápr. 1. 05:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te pasi vagy, vagy baratnőn
2020. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha kezdő sütögető megfelel a Tescoban vagy a lidlben kapható kétlakásos sütő. kb 17 -25 -szer forint. Mindkettőt ki kell tapasztalni. nekem volták, amikor lecseréltem az első pár sütés nem sikerült. Lehet velük sütni, de a tapasztalat sokat jelent. Ha profit akarsz, ami az emberi tényezőt 0 szintre csökkenti, akkor a Panasonic a legjobb márka. Az árkategória kb 80:-100e forint
2020. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
20%
Bocs a kötekedésért, de ha csak nem az a szenvedélye, nőnek ne vegyél háztartási gépet.
2020. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
3, akinek ilyen értékben veszel ajándékpt, azt ismered annyira, hogy tudd, neki lehet vagy sem. Én pl örülök gépnek is.
2020. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Kérdező, nekem Tefal van, szeretem.
2020. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Panasonic +1
2020. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Moulinex, amit még sose használtam, ki se nyitottam a dobozát sem! :) Vedd meg ezt!


Amúgy amit tapasztalatból mondok, Hausert nem javasok... Nekem tönkre ment hamar.


És mekkora méretű kenyeret tudjon sütni a gép? Ez sem mindegy....

2020. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem több márka is volt, de nem vennék többet. A kenyér formája sem jó, és nem is olyan jó, mint ha sütőben sütöm a kenyeret. Inkább vegyél egy robot gépet, amivel dagasztani is lehet. Az többet ér és hasznosabb is.
2020. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!