Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Drónt szeretnék venni valaki...

Drónt szeretnék venni valaki születésnapjára. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az illető akinek venném, kezdő,sose használt még drónt, de nagyon szeretne egyet, gondoltam veszek egyet neki.

Milyet ajánljanátok 50 ezer forint alatt?



2018. aug. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
2018. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Minimum rendelés 45 darab gratula.

Elsőnek szerintem vegyél valami 10-20ezrest max.

Néz rá ezen az oldalon h nem e dupla annyiért vagy többért akarják rádsózni mint amennyi az értéke:


[link]


Nézz róla tesztet h mennyire tetszet a tesztelőknek, amazonon is találsz hozzászólásokat.

2018. aug. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gyuux válasza:
100%

Nekünk ez nagyon bejött!

motor, hajtómű 1 év után is ép. heti szinten átlag 2 óra repülés után.

https://www.youtube.com/watch?v=xAKOUFKkuvA&t=80s

megvehető:

[link]

egy akksi kb 8 percre elég, érdemes hozzá venni legalább 6 db-ot

2018. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

JJRC H31, JJRC H8 Mini, Furibee F36. Ez a 3 biztos jó, próbáltam. Legnagyobb élmény a JJRC H8 Minit vezetni, az a legfürgébb. A másik kettő picit nyugisabb.


Az a baj, hogy 50 000-ért még nem kapható igazán komoly drón, kezdő drónnak meg szerintem ez drága. Ha áldoznál rá többe tf, akkor a DJI Spark Fly More Combo a legolcsóbb olyan drón, amit van értelme megvenni, mert igazán jól használható. Ha nem akarsz rá ennyit áldozni, akkor meg az 50 000 is sok, mert ennyiért épp a túlárazott sz a r kategóriájú drónt fogod tudni megvenni. A fent említett 4-ből válogatnék.

2018. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!