Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot valasszak?

Milyen laptopot valasszak?

Figyelt kérdés
Iskola miatt kell, egyetemre megyek lassan, es jol jon. Az akkuja eros legyen, mert nem leszek mimdig tolto kozepeben vele, lehet, hogy kint a szabadban tanulok vele, vagy suliban nem lesz idom tolteni. Cd lejatszo legyen benne mindenkepp! Koszonom, ha segitetek!

2020. ápr. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árban keresel? Ha nem sok a pénzed, jók a külföldről behozott használt üzleti laptopok. A cég átnézi, átmatricázza a billentyűzetet, fél év garanciát ad. Megbízható, jó gépek ezek. De nézd meg alaposan azt, mennyit bir az aksi. Ha kell, vegyél bele újat. Legjobbak a DELL és a Thinkpadok.
2020. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszomom szepen! Arban sajnos nem tudok sokat raszanni, szoval amiket kuldtel, tokeletesek:) Edesapam is ezeket ajanlotta, az uzleti hasznalt gepeket. Azt hiszem adok egy eselyt nekik:)
2020. ápr. 3. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi kerdesem lenne meg, hogy az A, B, A minusz stb kategoriak mit jelentenek pontosan?
2020. ápr. 3. 22:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Meglett a betuk jelentese is, nincs tobb kerdesem!:D
2020. ápr. 3. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Profi számítógépes ezeket veszi, mert az olcsóbb újak olyanok is. És ezeknek az új ára 400-500 ezer ft. A Lehelen a bolt jó hely, én is ott vettem vagy négy éve egy Thinkpadot. Letették alulra a vitrinben, de én azt akartam. Be volt nyomodva a teteje, más baja nem volt. Most rakattam bele ssd-t. Igen jó kis gép (Thinkpad x201-es).
2020. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!