Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot/notebookot...

Milyen laptopot/notebookot ajanlanatok? Fogalmam sincs milyent valasszak ami nekem megfelelne. Reszletek lenn.

Figyelt kérdés

Igazabol fontos lenne az, hogy jol birja az akkumulatora, elfussanak rajta komolyabb programok (zarodolgozatom programkeszitesbol fog allni).

Es akkor mar elfussanak rajta jatekok is akar.

Markak kozul en a Dell-t, Huaweit, Acer-t nezegettem.

Az a dell amit kineztem az 300 korul volt. Igy ez nagyon hatterbe szorult most.

Arkategoriaba en ilyen max 200 ig gondolkoznek.


Elore is koszonom a segitseget!



2018. okt. 6. 12:30
 1/3 szántóvető ***** válasza:

túl sokat akarsz 200-ért.ha komolyabb játékokra vágysz akkor gamer kategóriás noti kéne,de 200-ból nehéz lesz válogatni.itt van egy,ennek is megvannak a hiányosságai de kiindulópontnak jó lesz ill többé-kevésbé belefér a keretbe.és itt egy teszt róla:

[link]

[link]

2018. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem igen ertem a gepekhez bevallom.

Milyen szempontbol erted, hogy vannak hianyossagai?

2018. okt. 15. 18:31
 3/3 szántóvető ***** válasza:
nincs rajta win,ssd sincs,és a ram csak 4gb ami kevés lesz,de 200-ba csak ennyi fér bele.
2018. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!