Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért törlődött le 2 pendriver...

Miért törlődött le 2 pendriverol magától minden?

Figyelt kérdés
sziasztok.Sajnos nekem elég fontosak ami rajta van a pendrivekon tartalmak,és egyszer csak letörlődött magától minden.Ilyenkor valahogyan vissza lehetne hozni őket?Mi áll a probléma hátterében?
2020. ápr. 1. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg fontos adat lenne, lenne rola mentesed (ertsd: masolatod).


A pendrive mar csak ilyen, egyik nap mukodik, masik nap mar nem, foleg ha valami olcso nevtelen gagyi. Volt a kezemben olyan ami egyetlen irast es utana egy kiolvasast sem birt ki, nyilvan a legolcsobb 2 dollaros szutyok volt. Erdekes modon az elettartam-garancias Sandisk meg Kingston nem ilyen.

2020. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kettőről pont egyszerre, ahhoz nem ártana ismerni a körülményeket is.

Milyen típus, mit és mivel csináltál vele stb.

2020. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Adatmentő cégek valószínűleg tudnak kezdeni valamit vele.

Persze nem lesz olcsó, de ha tényleg fontos adatok voltak, akkor a pénz nem lehet tényező.

2020. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr. V. ***** válasza:

Mikró vagy hasonló közelében lehetett (tehát telefon közelében sem szerencsés, minden, ami sugároz árthat neki, a közelségtől függ).


Vannak partition recovery programok, érdemes azzal ráolvastatni... de nem a tipikus fájltípusos visszahozókra gondolok, hanem olyanra, ami végigolvassa a teljes lemezt és azokból az adatokból állítja össze a fájlrendszert, nem pedig tartalomjegyzék biztonsági másolatokból dolgozik.

1 próbát mindenképp megér. Egy ismerősöm tartotta mikró tetején, az adatainak felét vissza tudtam állítani, de utána builder programmal low level format után már csak az egész tár alig 60%-a volt használható.

2020. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Nem gagyi pendriveról van szó,ugyanis az ára eléggé nagy volt meg a minősége is jó..de mióta az egyiket az iskola gépen használtam azóta letörlődött róla.ez eszembe jutott ma reggel hogy lehet ezmiatt

2020. ápr. 2. 11:17
 6/8 Mr. V. ***** válasza:

Kingstonnál 3 éven belül cseregarancia van. Én Kínából rendeltem, fél év után hibás lett (nincs kiadva hozzá firmware, így itthon nem tudtam megoldani), elküldtem minden infót a készülékről a Kingstonnak mail-ben és nem egész 2 héten belül UPS-el szállítottak házhoz egy sokkal jobb modellt (vízálló borítás, USB 3.0 a 2.0-ás hibás helyet), szóval árban a dupláját kaptam vissza és el sem kellett küldeni a rosszat. Ennek jópár éve, de még mindig nincs hozzá firmware, szóval porosodik továbbra is, de talán 1x javítható lesz, így nem dobom ki.


Recovery programmal próbálkozz, szerintem menthető lesz nagy része.

2020. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5 Zsarolóvírus is titkosíthatta vagy törölhette a fájlokat.

Meg kellene vizsgálni az iskolai gépeket és a többit is, amelyeken használtad pendriveokat, ezzel a programmal:

[link]

2020. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!
2020. ápr. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!