Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fűnyíró vásárlás előtt állok,...

Fűnyíró vásárlás előtt állok, és kinéztem egy Makita 1600W-os fűnyírót, mennyire jó és megbízható gyártó a Makita? .

Figyelt kérdés
Erről a fűnyíróról lenne szó [link]
2020. ápr. 2. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Bár sosem értettem ezeket a kérdéseket, a fűnyíró egy villanymotor, a végén egy penge, mindez egy vázra szerelve. Használod jobb tavasszal hetente, később picit ritkábban. Megy évente 30 órát.

A francnak kell ezt elkomplikálni, miért nem veszel egy sima olcsó fűnyírót és vagy el vele legalább 15 évig?

Vagy mi a franc az, ami tönkretesz egy noname fűnyírót, a makitát meg nem... ezen gondolkodtál már?????

2020. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fűnyíró vásárlást azzal kezdjúk, hogy felmérjúk az adott terúletet. Az szerint keresúnk megfelelô masinát.
2020. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jó.

Legfeljebb az én vásárlási szokásaim mások.

Nekem nem okoz semmi gondot bármi javítása.

Mi a lényeg: vágásszélesség és kb. a teljesítmény, bár a tavaszi megkésett fél lábszárig érő fű bármelyiket megfogja. akkor csak harmadszél fogással lehet menni, de megy.

Kinéztem egy magyar fűnyírót, megnéztem, meten minden alkatrész kapható hozzá, nem horror áron.

Sok minden ugyan nem kell, de szükség lehet a pengére és a tartójára, mert az műanyag, meg esetleg a szorító csavar.

Ha ezek sérülnek gond lehet a javítás.

Tudom, enyémhez van.

2020. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nagy az udvarunk, és nagy a kertünk is, szóval nekünk első válaszadó tuti hogy nem 30 órát megy egy évben, kb 8 órát folyamatosan használjuk hetente, ezért motorikusan erős fűnyíró kell, megbízható gyártótól, és én akiket megkérdeztem ők azt mondják hogy a Makita jó márka, ide a kérdésemet csak azért tettem fel hogy megerősítsék azok akiknek esetleg van a gyártótól bármilyen gépjük vagy esetleg fűnyírójuk, vagy cáfolják esetleg ha nem lenne megbízható márka, vágási szélesség meg nekünk jó, fűnyíró traktor nem jöhet szóba mert a gyümölcsfák között nem férnénk el, a motor erőre meg azért van szükség mert azért 8 órát végig szenvedni egy motorikusan gyenge fűnyíróval 70 évesen nem kellemes, a megbízhatóság meg azért fontos mert folyamatos használat mellett nem akarom lecserélni mondjuk 3 év használat után.
2020. ápr. 2. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az udvarra, ház elé jó ez, de ha van kert is, gyümölcsfák közé szerintem nem ilyen kell, hanem damilos.
2020. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van az is, de azzal csak a fák közötti részeket vágjuk, a többi helyen egy fűnyíróval szebb munkát lehet végezni, meg nem kell aztán még gereblyézni is utána, ha fűnyírógéppel levágjuk a füvet.
2020. ápr. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!