Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mikrofont vegyek...

Milyen mikrofont vegyek diasor narráláshoz?

Figyelt kérdés

Államvizsga előtt állok és a diplomamunkám megvédése is "távoktatásosan" lesz megoldva, azaz alá kell narrálnom a diasorom és azt elküldenem.


Nem értek a mikrofonokhoz, nem is szeretnék pár ezernél többet költeni rá, ugyanakkor örülnék neki ha szépen hallható lenne a narrálásom, és lehetőleg nem lenne tele különféle zajokkal, sistergéssel stb.


Szerintetek milyet lenne érdemes vennem? Vagy elég egy sima headset mikrofon is?



2020. ápr. 2. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre elég egy headset mikrofon is, csak arra figyelj, hogy jól legyen beállítva a hangerő. Sisteregni akkor fog, ha túl sokat erősítesz rajta. Először a gaint tekerd fel és csak akkor erősíts, ha az maxon van de nem elég.
2020. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Így fogom akkor csinálni ahogyan írtad!
2020. ápr. 2. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
hát,,, azért már pár ezer forintos mikrofon sokat javít a hang minőségen és nem kell erősítgetni :)
2020. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a napokban csináltam több ilyet a távoktatás miatt. Nekem a laptopom beépített mikrofonja is tökéletesen megfelelt, egyáltalán nem lett zajos a felvétel, alacsony hangerőn is simán meg lehet hallgatni, teljesen érthető az egész szöveg. Szóval ha van egy jó laptopod, beépített mikrofonnal, akkor én nem vennék külön ezért egy mikrofont.

Egy tanács: figyelj oda, mikor diát váltasz, ne kezdj el azonnal beszélni az új diáról, mert van egy kis késleltetés.

2020. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!