Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám beállítani hogy a...

Hogy tudnám beállítani hogy a Microsoft Team és a Skype ne nyíljon meg automatikusan ahogy bekapcsolom a laptopom?

Figyelt kérdés
Azóta van ez a problémám mióta letöltöttem a diákok számára ingyenes Microsoft Office-t.

2020. ápr. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Teams-ben a jobb felső sarokban rákattintasz a profilodra (monogram vagy fénykép, ha beállítottad), ott Settings és a General rovatban az Application lista első jelölője az Auto-start Application, onnan kell kivenni a pipát (nekem angol a Teams-em, de szerintem megtalálod).


Skype-nál is valami hasonló - az nekem nincs fent, úgyhogy pontosan nem tudok segíteni.

2020. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha esetleg az első válaszolót nem értenéd akkor leírok egy másik módszert.

Megnyomod a windows gombot vagy rákattintasz arra hogy "Írjon ide a kereséshez" majd oda beírod hogy "feladatkezelő" azt megnyitod és ott felül lesz egy olyan hogy indítás arra kattints rá és keresd meg a programokat, ha megvan katt a programra és letiltás a jobb alsó sarokban, így nem fog automatikusan indulni amikor elindul a rendszer (tudom régi kérdés, de gondoltam leírom)

2020. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!