Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen sportóra vált be?

Milyen sportóra vált be?

Figyelt kérdés
Sziasztok, leginkább futáshoz, biciklizéshez (kint is és bent is), aerobichoz (fontos!) keresek sportórát nem túl drágán. Nézegettem használtan polarokat (diák pénztárcához mérve), de nem tudom melyik lenne a legjobb. A xiaomik is tetszenek viszont nem tudom hogy lehet e rá tenni plusz módokat?! (nincs rajta aerobic)
2020. ápr. 12. 11:35
 1/2 anonim válasza:
Nekem az apple watch 4. Generációs órája vált be
2020. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem plusz módokat egyikre sem lehet tenni. Nekem Huawei Watch GT-m van, és megvagyok vele elégedve. 2 hetet simán kibír átlagos használatnál, nem kell mindig szórakozni a töltéssel. Aerobic ugyan nincs benne, de van olyan, hogy egyébb.

Páromnak Xiaomi Amazfit Verge van. Képen jól néz ki, de élőben elég bumszli, kicsit túl vastag.

2020. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!