Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik mini kompresszor?

Létezik mini kompresszor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lehet hülyének fogok nézni, de az lenne a kérdésem, hogy létezik mini kompresszor? Mert nem nagyon találtam rá semmit, hogy így rá kerestem, bár ki gondolta volna.. Mert géptisztittásra kéne, napi 5-6 géphez, de egy normál kompresszor n fér el, meg azért na:/ sűrített levegős spray meg nem akarok venni, mert drága lenne, napi 5-6 géphez.. Mondták páran, hogy 12 voltos kerékpumpával, de n volt elég erős..
2020. ápr. 13. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

nálunk az informatikus srácoknak volt egy "lombfúvója". nem az a bazinagy amivel a levelet kergetik a téren, hanem egy sokkal kisebb változat.

ehhez hasonló: https://www.youtube.com/watch?v=yi5-Mc47ZYQ

6:00-tól a számítástechnikai alkalmazását is láthatod :)

Az nem makita volt és drótos, azóta sem találok ilyent - bár ebből a makitából lehet találni 1-2 webshopban vezetékest.

én ezt választanám inkább, mert jóval több levegőt szállít mint egy pici kompresszor.


De ha kompresszor kell, akkor valami hasonlót ajánlanék:

[link]

ilyent is láttam már számtech boltban. De mivel nincs értékelhető méretű légtartály gyakorlatilag állandóan mennie kell hogy fújjon valami levegőt.

2020. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából egy kompresszor lenne a legjobb egy fúvópisztollyal, kicsi fej, erősen fúj.. Csak drága, nincs neki hely, meg rohadt hangos..
2020. ápr. 14. 00:13
 3/10 A kérdező kommentje:
De azért köszi :)
2020. ápr. 14. 00:14
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

A legkisebbek azok az airbrush kompresszorok: pl

[link]

2020. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért nagy, mert kell a puffertartaly.
2020. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


es nincs olyan jarmuved amihez van? (es hasznalhato is erre)

2020. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy táskakompresszort? Viszonylag kicsi és egész tűrhető légmennyisége van. Az mondjuk igaz hogy baromi hangos.
2020. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

amit linkeltem kompresszort annál kisebbet (5-6 literes) nem érdemes venni, mert már ezek a picikék sem érnek igazából semmit, de néhány fújásra talán még jók. És ezek is rohadt hangosak.

Az airbrush kompresszoroknak meg alig van tartálya. tisztításra nem jó. Kb mintha biciklipumpával próbálnál takarítani.


Én itthon porszívóval takarítom a gépeimet. Régi rakéta porszívó, fordítva raktam rá a gégecsövet és a végét meg alaposan leszűkítettem. Kikísérleteztem, hogy mi az a pont ahol már drasztikusan romlik az áramlás és inkább már visszafelé termel. Így elég erős nyomást tudok elérni és tökéletesen leviszi a port mindenhonnan. Esetleg abban is gondolkodhatsz ha veszel egy olyan porszívót ami fújni is tud. Mindenesetre én továbbra is a blower ajánlanám. Azt is le lehet szűkíteni még jobban, hogy erősebben fújjon.


vagy próbálj ki egy ilyent:

[link]

2020. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem ez lessz a megoldás :)
2020. ápr. 14. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, letezik, amiket airbrush-hoz hasznalnak peldaul. Tartaly nelkuli kompresszorok, folyamatosan nyomjak a levegot es nem foglalnak sok helyet. Nekem ilyesmi volt, es tokeletesen jo volt erosito es szamitogep kiporolasahoz. [link]
2020. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!