Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fülhallgatót ajánlanátok?

Melyik fülhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

BlitzWolf BW-FYE7 vagy BlitzWolf BW-FYE8?

És miért?



2020. ápr. 14. 18:29
 1/2 Ric Hard083 válasza:
Nekem FYE-5-öm van és teljesen jó. Egyszer a két füles elállítódott egymástól és vagy két hónapig nem használtam, de utána láttam egy jó videót és megcsináltam azt én is és újra rendbe jöttek. Szerintem ezt neked kell átgondolnod, hogy melyik éri meg jobban, mert mind a kettő egy baromi jó füles. Nézd meg az árát, az akksi nagyságát és a hangszóróját( asszem mindkettő dupla driver-es és baromi jók). Amúgy ajánlom figyelmedbe Anoniminc két videóját, mert mindkettő nagyon jól összefoglalja a fülesek előnyeit és hátrányait.
2020. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ric Hard083 válasza:

1-es vagyok. Plusz még a töltőtok mérete is fontos lehet neked.

FYE7: 70x33x35,5mm

FYE8: 51,6x40,6x54,5mm

2020. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!