Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy vezeték nélküli...

Vettem egy vezeték nélküli fülhallgatót és valamiért nem tudom osszepároszitani őket. Neten se találtam hozzá leírást. Hogy lehet őket párosítani egymással?

Figyelt kérdés
HighQ pair/60592
2020. márc. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kell párosítani.
2020. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleinte jó volt mert szólt együtt a kettő, de valamiért mostmár egyszerre csak egy szól
2020. márc. 7. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha garis, akkor gariztasd.

Ha nem az, akkor vehetsz másikat.

2020. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a garis? 😅
2020. márc. 7. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

A jótállás - hétköznapi és közismert nevén „garancia” - azt jelenti, hogy a jótállást nyújtó fél (eladó) a hibátlan teljesítésért olyképpen felel, hogy a jótállás időtartama alatt felmerült minőségi kifogás esetén a felelősség alól csakis akkor mentesül, ha bizonyítja, hogy a hiba oka a teljesítés után, jellemzően a termék fogyasztó által történő nem rendeltetésszerű használata vagy kezelése miatt keletkezett.


A jótállásnak két fajtája van:


a jogszabályon alapuló, ún. kötelező jótállás, és

a felek megállapodásán alapuló, ún. szerződéses jótállás.

Utóbbi esetben nem egy jogszabály kötelezi bizonyos termékek eladása esetén az eladó felet jótállás vállalására, hanem erre önként - jól felfogott piaci érdekből - kerül sor.


A jótállásból eredő jogokat a dolog tulajdonjogának átruházása esetén az új tulajdonos érvényesítheti a jótállást vállaló kötelezettel szemben.


A jótállási igény a jótállási határidőben érvényesíthető.


Kötelező jótállás esetén ez egy év, szerződéses jótállásnál a jótállást keletkeztető jognyilatkozatban rögzített határidő az irányadó.


Forrás: [link]

2020. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!