Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom nem akart rendesen...

V. Hélix kérdése:

A laptopom nem akart rendesen bekapcsolni többint egy órát csak a windowz töltődés (vagy mi a neve) látszott, most sípol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam kikapcsolni, de nem reagál semmire. Se a kikapcsoló gombra, se semejk billentyűre, az egérre se. Egy ideje random elkezdett sípolni nagyon hangosan. Nem folyamatosan hanem egyenletes megszakításokkal. Most azt várom, hogy merüljön le az aksi és kapcsoljon ki. Mi lehet a baja? Szervízbe nem tudom vinni a kijárási tilalom miatt, de mindenképp kéne, mert a laptopra vannak lementve a házik, meg az összes mese, vers és egyebek amiket írok.

2020. ápr. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kijárási tilalom van, hanem korlátozás. Alapos indokkal ki lehet mozdulni. Az, hogy a gépedet, ami kell a tanuláshoz, szervizbe vidd, elég alapos indok.
2020. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki az akkumulátort, addig sem sípol. A hosszú sípolás nem jelent jót.
2020. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha több éves, és soha nem volt kipucolva a proci hűtője, akkor megvan rá az esély, hogy kiolvadt a proci. Hasonlóan jártam én is az enyémmel. 3 évesen egyik nap még használtuk, másnap meg már sípolt.
2020. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!