Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek? ,

Milyen nyomtatót vegyek? ,

Figyelt kérdés
Elég egy közép kategóriás is,csak a gyerekek tanúlását segítendő gép amelynek a fenntartása is megbízható és optimális.

2020. ápr. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Olcsó nyomtatónak a fenntartási költsége drága (aranyárban van a tinta, grammonként 1000 forint fölött), a drága meg nincs kihasználva és csak amortizálódik. Azt érdemes megnézni első körben, hogy mekkora a nyomtatási igény, és van-e a közelben másolta-nyomda ahová csak be kell vinni adathordozón az anyagot és pár száz forintért megcsinálják.

Nekem sosem volt nyomtatóm és most sincs, és teljesen mellőzhető volt a használata. Érettségire vagy vizsgákra ha kellett tételeket nyomtatni az pár ezer forintból megvolt, de nem indokolta a 20-50 ezres nyomtatókat.

2020. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Multifunkciósat és mindenképp nézd meg a patronok árát! Én azért dobtam ki az enyémet, mert egy patroncsomag majdnem annyiba került, mint a gép!
2020. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sima lézernyomtató.

A multifunkciós nem feltétlenül szükséges, ha van okostelefon. És az alapmodellekhez szinte bárhol kapsz tonert.

Ilyesmire gondolok: [link]

Toner:

[link]

2020. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Jó az, ha van otthon egy lézernyomtató, 15 év alatt egyszer vettem hozzá utántöltő port a Vaterán, ami nem volt 2000 Ft sem, ha jól rémlik.

Ennyi volt az összköltség, cserébe mindig kéznél volt / van, soha nem szárad be. Előtte sokat szívtam, bosszankodtam két tintás nyomtatóval is, máig emlékezetes. Beszáradás, pacsmagolás, tintás kéz, káromkodás.

2020. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!