Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számít hogy melyik meghajtóra...

Számít hogy melyik meghajtóra rakom a játékokat?

Figyelt kérdés
Számít hogy melyik meghajtóra rakom a játékokat? Pl: fortnite,pubg,csgo? Arra rakjam amin van a windows 10 vagy a másikra? C: a windows 10 D: nincs rajta semmi 105 gb tárhely melyikre érdemesebb rakni hogy legyen fpsem és töltsön be jól?
2020. ápr. 26. 17:33
 1/4 Nxs ***** válasza:

Én a D re szoktam rakni az egyszerűség kedvéért

Igazából nem tapasztaltam különbséget.

2020. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
C-re szoktam, mert az SSD, és gyorsabban betölt mindent.
2020. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy merevlemez van a gépedben legyen akár SSD akár HDD akkor mindegy melyik partíción van, itt annyiból előnyösebb mondjuk D-re rakni ha újra kell tenni valamiért a Windowst akkor ne vesszen el semmi. Ha van HDD meg SSD-is a gépedben akkor érdemes SSD-re rakni azon belül mindegy melyik partícióra, csak arra figyelj hogy olyan adat ne kerüljön SSD-re amit sűrűn törölsz vagy átírsz mert az roncsolja magát az SSD-t persze a modernebb fajtákat már nem igen fenyegeti ez a veszély, de nem jelenti azt hogy lehet ész nélkül írni meg törölni rá adatot.
2020. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2020. ápr. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!